טל' 0722-796-063
פקס: 04-8210877
   בית       שירותים       צור קשר       English   
 


  מעוניינים
  במידע נוסף?
מלאו פרטיכם וניצור עמכם
קשר בהקדם:
כתובתנו:
רחוב התעשייה 18, אזור התעשייה
תל חנן, ת.ד.300 תל חנן, 20302
 
 
 
 

ציפוי מתכות בהתזה

 
 
  ציפויי מתכות בהתזה:     יתרונות שיטת הציפוי בהתזה:
 1. שחיקת צירים וחלקי מכונות שונים הינה תופעה שכיחה בכל ענפי התעשיה השונים.
   
 2. אנו מתמחים למעלה מ-30 שנה בציפוי מתכות בהתזה חמה וקרה באמצעות ציוד מגוון ומשוכלל בטכנולוגיות של להבה וקשת חשמלית.
   
 3. באפשרותנו לבצע ציפוי במגוון רחב של חומרים כגון: אבץ, אלומניום, נחושת, ברונזה, פלדות פחמניות מסוגסגות, פלב"ם ומוליבדן.
 
 • מחזירה את החלק למצבו המקורי ואף משפרת את תכונותיו מבחינת עמידות בשחיקה, וקורוזיה.
 • הנצלת חלקים וחיסכון בחלפתם.
 • זמן ביצוע קצר יחסית.
 • אינה גורמת לעיוותים או מאמצים מיותרים בחלק (חימום החלק עד כ-100 מעלות בלבד).
 • מגוון רחב של חומרי ציפוי (הניתנים לציפוי על כל חומר אחר).
 • ניתן להשלים חוסר חומר של עד 10 מ"מ.
 
  בתחילת התהליך נבדק החלק ובהתאם לצרכים מותאמת שיטת הציפוי וחומר הציפוי:
 
 
 
  תוך כדי ציפוי / לאחר ציפוי:
 
 
 
  לאחר עיבוד שבבי:
 
 
 
  ציפוי ציר מגוף:
 
 
 
  שדרוג גוף שסתום בפלב"ם:
 
 
 
  ציפוי ציר טורבינה:
 
 
 
  ציפוי מתכות בהתזה
 
מפעלים בתעשיות שונות, נאלצים להתמודד עם שחיקה הולכת וגוברת של צירים וחלקים שונים במכונות שלהם, שחיקה שיכול לגרום נזק למכונה עצמה לאורך זמן ונזק לקו הייצור, שיכול להיעצר או לייצר פחות כתוצאה מכך. זו הסיבה שיש להעביר את המכונות ואת החלקים השונים, תהליך של ציפוי בהתזה.

ציפוי מתכות בהתזה קרה או חמה, מאפשר להחזיר את החלק שנשחק או נפגע, למצבו המקורי ובמקרים רבים אף מאפשרת להחזיר אותו במצב טוב יותר מזה שהיה קודם לכן. מאחר וציפוי מתכת בהתזה, משפרת את העמידות שלו מפני שחיקה חוזרת, מקטינה את הבלאי ומונעת קורוזיה. זו הסיבה שנהוג לבצע ציפוי מתכות בהתזה לעיתים קרובות יחסית.

לשיטה של ציפוי מתכות בהתזה, יש כמה יתרונות, ראשית, היא חסכונית מאוד. היא מונעת הפסקה של ייצור במכונה וגם מונעת את הצורך בהחלפת חלקי חילוף. לאורך זמן, ציפוי בהתזה (כולל ציפוי ברונזה לצורך העניין), מוזיל באופן משמעותי את עלויות האחזקה במפעל ומקצר את זמן השבתת המתקנים עד לתיקון החלקים. שנית, השיטה מאפשרת לנו ליהנות מאותן מכונות לאורך זמן, וחוסכת זמן ועלויות ברכישת מכונות חדשות ובהכשרת העובדים עליהם. כמו כן, היא מאפשרת לנו לספק את אותו מוצר ברמה גבוהה וטובה.

שיטת ציפוי מתכות בהתזה היא שיטה ייחודית שנעשית בטווח של 120 מעליות צלזיוס (התזה קרה) עד 800 מעלות (התזה חמה). זאת כמובן בהתאמה לחלק המדובר, למכונה ולצורך שלנו. ההתזה מתבצעת באמצעות כלי עבודה חדשנים, שמאפשרים התחברות טובה יותר, צפיפות רבה יותר של חלקיקי ההתזה, מה שבסופו של יום משפר באופן מהותי, את תהליך העמידות והשחיקות של החומרים השונים.

אנחנו יכולים לראות מגוון של חומרים עוברים תחת אותן מכונות התזה, החל מברונזה, נחושת, אלומיניום, אבץ ועוד. כמובן שטיפול בכל חומר נעשה באופן ייחודי לו, אחרי שאנחנו מוודאים מה תפקידו, מה המפרט שלו ומה דרישת הלקוח. בסיום העבודה, מתבצע הליך של בקרה ובדיקה, במטרה לוודא שאכן תהליך הציפוי נעשה כפי שנדרש.

חשוב להבהיר, יש לבצע תהליך ציפוי בשלב מוקדם, לא לחכות ולא להמתין עם זה. ככל שמחכים יותר, כל החומר נשחק יותר והיכולת לעבוד איתו קטנה.

לסיום, אם אתם זקוקים גם כן, לעבודת ציפוי מתכות בהתזה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת מטלוק ישראל, חברה מובילה בתחום זה, אשר עובדת עם המכשור המתקדם ביותר בתחום וצוות החברה מיומן ומנוסה בעבודות התזה שונות לחלקים וצירים במכונות שונות. 
 
 
מטלוק ישראל  |  טלפון: 04-8210876 , 04-8211183  |  פקס: 04-8210877  |  metalock@zahav.net.il
  מילוי צירים     ציפוי מתכות     שברים וסדקים     תיקון בקו חי     כיול פורקי לחץ     דוודי קיטור  
קידום אורגני | קידום אתרים